Головна / Про нас

Про нас

В 2021 році компанія ORNYX вийшла на український фармацевтичний ринок з пропозицією двох загальновідомих європейських препаратів : РОВАТІНЕКС і РОВАХОЛ, виробником яких є компанія ROWA Pharmaceuticals Ltd . Заводська база компанії розташовується в Ірландії.

Виробництво компанії має повний доступ до екологічно чистої рослинної сировині Смарагдово Острова, також на всі процеси ROWA сильно впливає німецьке походження компанії. Вся продукція відповідає високим європейським стандартам якості та давно має визнання в багатьох країнах світу. Під керівництвом досвідчених фармацевтів діє сувора політика забезпечення якості. Виробничі потужності ROWA включають сучасні лабораторії, що відповідають самим високим технологічним стандартам, виробничі та пакувальні комплекси, склади, адміністрування, експорт та маркетинг продукції. Заводи ROWA регулярно проходять державні перевірки, а компанія повністю відповідає стандартам GMP – «Належної виробничої практики».

Наша діяльність

Напрямки діяльності: послуги з реєстрації та просування фармацевтичних  продуктів, упаковка, стандартизація, аналіз і прогноз ринку.

Наш персонал – висококласні фахівці, що відповідають за реєстрацію лікарських засобів, контроль якості, просування препаратів і юридичне обслуговування.

Наша місія

Благополуччя пацієнтівбезумовний пріоритет, як на сьогоднішній день, так і в довгостроковій  перспективі.

Ми  ретельно вивчаємо потреби пацієнтів  в багатьох країнах світу, тому пропонуємо лікарські засоби, які максимально відповідають потребам українських лікарів та паціентів. Перевагами наших лікарських засобів є

 • Рослинне походження, що гарантує більшу безпеку споживачам.
 • Світова доказова база, що є запорукою  прогнозованої єфективності. 
 • Доступну цінова категорія. 
 • Строгі принципи екологічної безпеки: наші пакувальні матеріали виготовлені з екологічно чистих матеріалів і максимально адаптовані під переробку.

Наші принципи

Клієнтоорієнтованість та найвища якість

Наша позиція, виходячи з якої ми працюємо і розвиваємося, підтримуємо високий статус фармацевтичної компанії, здійснюючи діяльність в усіх напрямках: послуги з реєстрації та просування продуктів, упаковка, стандартизація, аналіз і прогноз ринку. Наш персонал-висококласні фахівці, що відповідають за реєстрацію лікарських засобів, контроль якості, просування препаратів і юридичне обслуговування.

Контроль якості

На виробничі процеси ROWA сильно впливає німецьке походження компанії. Під керівництвом досвідчених фармацевтів діє сувора політика забезпечення якості. Виробничі потужності ROWA включають

 • сучасні лабораторії, що відповідають самим високим технологічним стандартам
 • процедури  забезпечення якості
 • виробничі та пакувальні комплекси
 • склади
 • адміністрування
 • експорт та маркетинг продукції.
 • При цьому традиції німецької якості продовжують дотримуватися. На заводах ROWA регулярно проходять державні перевірки, а компанія повністю відповідає стандартам GMP – «Належної виробничої практики»

Дослідження

 Доказана ефективність та безпека  лікарських засобів  є запорукою  якісного лікування. 

ОRNYX   пропонує  тільки найкращі препарати з доказаною ефективністю та безпекою.

В наших лікарських засобах ми об’єднали безпечність рослинної сировини та ефективність, доведену численними дослідженнями. 

 РОВАТІНЕКС –  єдиний препарат на основі терпенів, за яким було проведено два рандомізованих плацебо – контрольованих дослідження  у 1992 і 2010 роках. РОВАХОЛ  – також має чисельну доказову базу. Це дозволяє об’єднувати переваги фітотерапії та доказової медицини. 

Партнери

ORNYX сьогодні-це динамічна і прогресивна компанія, яка здійснює безперервний ріст і розширення, підтримує міцні і вигідні відносини з партнерами по всьому світу, особливо з компаніями:

Кар’єра

Якщо у вас є пропозиції щодо співпраці, будемо раді розглянути.

  Залишити заяву

   Зворотній зв’язок

   Оберіть
   для кого